
Блок живлення 80Вт 12В IP67 SWP-F12-80W
703 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SWP-F12-80W
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення SWP-F12-80W 80Вт 12В IP67
Джерело живлення постійної напруги в герметичному корпусі SWP.
Продукція SWP відрізняється високою якістю та надійністю.
Стійкий до перепадів напруги AC175-264V
Характеристики:
Виробник - SWP
Напруга - 12V DC
Потужність – 80Вт
Вхідна напруга – 175-264В
Сила струму – 6.6А
Захист від:
- короткого замикання
- перегріву
- навантаження
Розмір - 170х50х30мм
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Основні | |
| Виробник | SWP |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 6.6 А |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 80 |
| Клас захисту IP | 67 |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 703 ₴