
Блок живлення 200Вт 12В IP67 SWP-F12-200W
1 528 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SWP-F12-200W
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення SWP-F12-200W 200Вт 12В IP67
Джерело живлення постійної напруги в герметичному корпусі SWP.
Продукція SWP відрізняється високою якістю та надійністю.
Стійкий до перепадів напруги AC175-264V
Характеристики:
Виробник - SWP
Напруга - 12V DC
Потужність – 200Вт
Вхідна напруга – 175-264В
Сила струму – 16.7А
Захист від:
- короткого замикання
- перегріву
- навантаження
Розмір - 238х58х32мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SWP |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Вихідний струм, не більше | 16.7 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 238 мм |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 200 |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
| Клас захисту IP | 67 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 528 ₴