Блок живлення SWP-F12-300W 300Вт 12В IP67
Джерело живлення постійної напруги в герметичному корпусі SWP.
Продукція SWP відрізняється високою якістю та надійністю.
Стійкий до перепадів напруги AC175-264V
Характеристики:
Виробник - SWP
Напруга - 12V DC
Потужність – 300Вт
Вхідна напруга – 175-264В
Сила струму – 25А
Захист від:
- короткого замикання
- перегріву
- навантаження
Розмір - 230х72х31мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SWP |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Вихідний струм, не більше | 25 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 31 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 300 |
| Клас захисту IP | 67 |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 444 ₴


