
Блок живлення 15Вт 12В IP20 SWP-NF12-15W
153 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SWP-NF12-15W
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення SWP-NF12-15W 15Вт 12В IP20
Джерело живлення постійної напруги в герметичному корпусі SWP.
Продукція SWP відрізняється високою якістю та надійністю.
Стійкий до перепадів напруги AC100-240V
Характеристики:
Виробник - SWP
Напруга - 12V DC
Потужність – 15Вт
Клас захисту - IP20
Вхідна напруга – 100-240В
Сила струму – 1.25A
Захист від:
- короткого замикання
- перегріву
- навантаження
Розмір - 70х40х30мм
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Основні | |
| Виробник | SWP |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 1.25 А |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 15 |
| Клас захисту IP | 20 |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴