
Світлодіодна стрічка 7,2Вт S-type IP65 синя
214 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Світлодіодна стрічка s type – стрічка на гнучкій підкладці з рівномірно розташованими по всій довжині світлодіодами.
Стрічка продається кратно 5 метрам
За рахунок гнучкості світлодіодна стрічка s-type зручна для використання при підсвічуванні предметів будь-якої геометричної складності.
LED-стрічка s type підключається через блок живлення та працює з напругою 12V DC.
Блок живлення відповідної потужності підбирається в залежності від довжини відрізка стрічки, що підключається. Вибір блоку живлення залежить від потужності стрічки, яка вимірюється у ватах на один погонний метр. Стрічка led s type має потужність 7.2 Ватт на один погонний метр. Кут розсіювання світлодіодів складає 120 градусів
У стрічці s type використовується кристал SMD 2835. Цей кристал виробляє на 20% більше світла, ніж попередні типи кристалів, завдяки чому вдається уникнути зайвого енергоспоживання. Випромінювальна частина кожного світлодіода покрита люмінофором для збільшення зони освітлення.
Переваги світлодіодної стрічки s-type:
- Кут свічення 120 градусів
- Низьке споживання електроенергії
- Живлення від низької напруги 7,2 Вт/м
- Легкий монтаж
- Довговічність
- Висока гнучкість. Можна вигинати на кут до 90 градусів
- Вузька підкладка 6мм дозволяє встановлювати алюмінієві профілі.
- Доступна у всіх кольорах у бухтах по 5 м.
Характеристики:
- Вхідна напруга – 12В
- Ширина – 6мм
- Кратність різу – 50мм
- Потужність - 7,2Вт/м.п.
- Кольор - синій
- Кут розсіювання – 120
- Клас захисту - IP65
- Норма відпустки – бухта 5м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SWP |
| Колір світіння | Синій |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 7.2 Вт |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Інтервал різання | 5 см |
| Світловий потік | 900 лм |
| Кут свічення | 120 град. |
| Ширина | 6 мм |
| Світлодіодів шт/м | 60 |
| Колірна гама | Синій |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Степінь захисту IP | 33 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту IP | 65 |
- Ціна: 214 ₴/пог.м

