
Світлодіодна стрічка кольорова RGB 14.4 Вт IP33
223 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Світлодіодна стрічка RGB призначена для підсвічування вітрин, складання літер та лайтбоксів. За допомогою спеціальних контролерів дозволяє змінювати колір свічення.
LED-стрічка RGB підключається через блок живлення та працює з напругою 12V DC.
Стрічка продається кратно 5 метрам
Блок живлення відповідної потужності підбирається в залежності від довжини відрізка стрічки, що підключається. Вибір блоку живлення залежить від потужності стрічки, яка вимірюється у ватах на один погонний метр. Стрічка RGB ає потужність 14.4 Ватт на один погонний метр. Кут розсіювання світлодіодів складає 120 градусів
У стрічці s type використовується кристал SMD 5050. Цей кристал виробляє на 20% більше світла, ніж попередні типи кристалів, завдяки чому вдається уникнути зайвого енергоспоживання. Випромінювальна частина кожного світлодіода покрита люмінофором для збільшення зони освітлення.
Переваги світлодіодної стрічки RGB:
- Кут свічення 120 градусів
- Низьке споживання електроенергії
- Живлення від низької напруги 14,4 Вт/м
- Легкий монтаж
- Довговічність
- Висока гнучкість. Можна вигинати на кут до 90 градусів
- Вузька підкладка 6мм дозволяє встановлювати алюмінієві профілі.
- Доступна у бухтах по 5 м.
Характеристики:
- Вхідна напруга – 12В
- Ширина – 10мм
- Потужність - 14,4Вт/м.п.
- Колір - різнокольоровий RGB
- Кут розсіювання – 120
- Клас захисту - IP33
- Норма відпустки – бухта 5м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SWP |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 14.4 Вт |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP33 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Інтервал різання | 5 см |
| Кут свічення | 120 град. |
| Ширина | 10 мм |
| Світлодіодів шт/м | 60 |
| Колірна гама | RGB |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Максимальна потужність | 14.4 Вт |
| Степінь захисту IP | 33 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
- Ціна: 223 ₴/пог.м


