
Світлодіодна стрічка кольорова RGB 14.4 Вт IP33
115 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Світлодіодна стрічка RGB призначена для підсвічування вітрин, збирання букв і лайтбоксів. За допомогою спеціальних контролерів дає змогу змінювати колір світіння.
LED-стрічка RGB під'єднується через блок живлення й працює з напругою 12V DC.
Стрічка продається кратно 5 метрам
Блок живлення відповідної потужності підбирається залежно від довжини під'єднуваного відрізка стрічки. Вибір блока живлення залежить від потужності стрічки, яка вимірюється в ватах на один погінний метр. Стрічка RGB має потужність 14.4 Ватів на один погінний метр. Кут розсіювання світлодіодів становить 120 градусів
У стрічці s type використовується кристал SMD 5050. Цей кристал виробляє на 20% більше світла, ніж попередні типи кристалів, завдяки чому вдається уникнути зайвого енергоспоживання. Випромінювальна частина кожного світлодіода покрита люмінофором для збільшення зони освітлення.
Переваги світлодіодної стрічки RGB:
- Кут світіння 120 градусів
- Низьке споживання електроенергії
- Живлення від низької напруги 14,4 Вт/м
- Легкий монтаж
- Довговічність
- Висока гнучкість. Можна вигинати на кут до 90 градусів
- Вузька підкладка 10 мм дає змогу встановлювати в алюмінієві профілі.
- Доступна в бухтах по 5 м.
Характеристики:
- Вхідна напруга — 12 В
- Ширина — 10 мм
- Споживана потужність — 14,4 Вт/м.п.
- Колір — різнобарвний RGB
- Кут розсіювання — 120
- Клас захисту — IP33
- Норма відпустки — бухта 5 м
| Габарити | |
|---|---|
| Ширина | 10 мм |
| Основні атрибути | |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Кут свічення | 120 град. |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Максимальна потужність | 10 Вт |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Колірна гамма | RGB |
| Напруга | 12 В |
| Виробник | Lemanso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту IP | 65 |
- Ціна: 115 ₴/пог.м