
Лампа світлодіодна Lemanso 1,2W E27 G45 LM705 фіолетова
38 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM705
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна LED Lemanso 1,2W E27 G45 LM705
Світлодіодна лампа Lemanso LM705 1,2W призначена для внутрішнього освітлення громадських та виробничих приміщень, інтер'єрного декоративного підсвічування, загального та локального освітлення робочого простору.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 12Вт у порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи Lemanso LM705:
- Колір - фіолетова
- Тип цоколя - E27
- Тип лампи - світлодіодна
- Діаметр - 45мм
- Світловий потік, Лм - 80
- Потужність - 1.2Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Кулька |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 1.2 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 12 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Колір світіння | Фіолетовий |
| Кут свічення | 270 град. |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 80 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 ₴
