
Лампа світлодіодна Lemanso 7W E14 840LM 4000K C37 LM3041
54 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3041
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна LED Lemanso 7W E14 840LM 4000K С37 LM3041
Світлодіодна лампа Lemanso LM3041 7W призначена для внутрішнього освітлення громадських та виробничих приміщень, інтер'єрного декоративного підсвічування, загального та локального освітлення робочого простору.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 70Вт у порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи Lemanso LM3041:
- Температура світіння - 4000 (Нейтральний білий)
- Тип цоколя - E14
- Тип лампи - світлодіодна
- Діаметр - 37мм
- Світловий потік, Лм - 840
- Потужність - 7Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Потужність | 7 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Свічка |
| Тип цоколя | Різьба |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 37 мм |
| Довжина | 112 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 840 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 ₴
