
Лампа світлодіодна Lemanso 4W E14 380LM 6500K G45 LM3020
42 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна LED Lemanso 4W E14 380LM 6500K G45 LM3020
Світлодіодна лампа Lemanso LM3020 4W призначена для внутрішнього освітлення громадських та виробничих приміщень, інтер'єрного декоративного підсвічування, загального та локального освітлення робочого простору.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 40Вт у порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи Lemanso LM3020:
- Температура світіння - 6500 (Холодний білий)
- Тип цоколя - E14
- Тип лампи - світлодіодна
- Діаметр - 45мм
- Світловий потік, Лм - 380
- Потужність - 4Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Потужність | 4 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 380 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴
