
Лампа світлодіодна Lemanso 8W E27 960LM 6500K С37 LM3050
55 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3050
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа світлодіодна LED Lemanso 8W E27 960LM 6500K С37 LM3050
Світлодіодна лампа Lemanso LM3050 8W призначена для внутрішнього освітлення громадських та виробничих приміщень, інтер'єрного декоративного підсвічування, загального та локального освітлення робочого простору.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 80Вт у порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи Lemanso LM3050:
- Температура світіння - 6500K(Холодний білий)
- Тип цоколя - E27
- Тип лампи - світлодіодна
- Діаметр - 37мм
- Світловий потік, Лм - 960
- Потужність - 8Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Потужність | 8 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Свічка |
| Тип цоколя | Різьба |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 80 Вт |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 37 мм |
| Довжина | 112 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 960 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴

