Реле напруги Lemanso LM31502-40A
Багатофункціональне реле напруги Lemanso LM31502-40А працює за принципом відсікача: при перевищенні встановлених значень відключає навантаження та відновлює подачу навантаження через встановлений час після стабілізації напруги в мережі.
Призначений для захисту однофазної мережі від небезпечних стрибків напруги, а також перевищення споживання струму та активної потужності. З його допомогою можна обмежувати рівень електроспоживання всього будинку чи окремої кімнати.
Можна налаштувати час затримки навантаження від 3 - 600 сек
Для чутливого до частих включення/вимикання живлення обладнання (холодильники, кондиціонери та ін.) рекомендовано встановлювати значення затримки в межах 120-180 секунд. Можна налаштувати затримку вимкнення навантаження при безпечному перевищенні споживання струму та активної потужності. Подача напруги відбудеться після закінчення часу затримки.
Технічні характеристики:
- Кількість фаз – 1
- Номінальний струм – 40 А
- Затримання включення навантаження – 3 – 600 сек.
- Ступінь захисту - IP20
- Габаритні розміри 90х70х60 мм.
- Верхня межа напруги - 230 - 300 В
- Нижня межа напруги - 140 - 210 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Перетин проводів, що підключаються | 10 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Світлова |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 40 А |
| Максимальний струм | 40 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 140 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 300 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 564 ₴

