
Лампа світлодіодна Lemanso 1W E27 RGB LM3805 Акварель два режими
64 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3805
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа кольорова світлодіодна Lemanso 1W E27 RGB LM3805 Акварель два режими
Світлодіодна лампочка LM3805 працює у двох режимах (зміна режиму відбувається шляхом увімкнення/вимкнення лампи):
- різка зміна кольору
- плавна зміна кольору
Дана лампа ідеально підходить для декоративного підсвічування і дозволить задовольнити ваші дизайнерські задумки.
Характеристики:
- Тип світлодіодів - RGB
- Тип цоколя - E27
- Тип лампи - світлодіодна
- Потужність - 1Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 68.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴


