Реле напруги Lemanso LM31532-16А - пристрій захисту, призначений для захисту електроприладів від неприпустимих стрибків напруги. Реле напруги постійно перевіряє напругу в мережі і в момент виходу напруги за межі відхилень спрацьовує як відсікач. Реле напруги дає команду аварійне відключення. У разі спрацьовування реле напруги відновить подачу живлення через виставлений час після стабілізації напруги в мережі. Можливо, налаштувати час затримки подачі живлення від 1 до 999 с. Для чутливих до вмикання/вимкнення приладів (холодильники, кондиціонери та ін.) рекомендується встановлювати затримку на 120-180с.
Технічні характеристики:
- Кількість фаз - 1
- Номінальний струм – 16 А
- Затримання включення навантаження – 1 – 999 сек.
- Ступінь захисту - IP20
- Габаритні розміри 150х76х78мм.
- Верхня межа напруги - 230 - 300 В
- Нижня межа напруги - 140 - 210 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип монтажу | У розетку |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Світлова |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 16 А |
| Максимальний струм | 16 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 140 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 300 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 78 мм |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 76 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 606 ₴


