
Вуличний світильник садовий Lemanso 6W RGB IP65 LM36016 з пультом та кабелем
1 020 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM36016
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вуличний світильник Lemanso LM36016 з пультом та кабелем
Вуличний світлодіодний світильник. Відмінно підходить для підсвічування фасадів, використовується в ландшафтному дизайні. Монтується на поверхню грунту або на інші покриття.
Переваги:
- Вологозахищений, IP65;
- Економічний;
- Дозволяє змінювати напрям освітлення;
- Не вимагає обслуговування;
Характеристики:
- Тип - вуличний світильник
- Матеріал - алюмінієвий сплав, скло
- Колір - чорний
- Розмір - 166х83 мм
- Колір світіння - RGB(кольоровий)
- Напруга живлення - 100-240 В
- Споживана потужність - 6 Вт
- Ступінь захисту - IP65
Комплектація:
- Прожектор
- Пульт
- Блок живлення з кабелем 5м
- Кільце для встановлення в грунт
- Підставка для монтажу на поверхню
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення басейнів |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна гамма | RGB |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Розміри | |
| Довжина | 16.6 см |
| Діаметр | 8.3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴
