
Лінійний світлодіодний світильник Lemanso LM26-20 20W 4500K 1800LM 600мм
216 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM26-20
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лінійний світлодіодний світильник Lemanso LM914-18 18W 4500K 1440LM 600мм (600х75х25мм)
Лінійний світлодіодний світильник з естетичним та лаконічним дизайном. Відсутність зайвих елементів на корпусі дає можливість розміщувати їх у широкому переліку просторів.
Особливості та переваги:
- Степень защиты - IP20
- Розсіювач із полікарбонату, стійкого до УФ
- Простий дизайн та легка безпечна установка
- Гнучкий захований кабель
- Відповідність нормам безпеки
- Драйвер вмонтований у корпус.
Характеристики:
- Робоча напруга 180-265 ст.
- Потужність - 20 Вт.
- Світловий потік – 1800 Лм.
- Колірна температура – 4500К.
- Колір білий.
- Розміри, мм – 600х75х25мм
- Ступінь захисту – IP20.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.1 г |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 75 см |
| Довжина | 600 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Lemanso |
| Форма | Лінійна |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип світильника | Накладний |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колірна температура | 4500K |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4500 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴
