
Лампа світлодіодна потужна Lemanso 15W E27 1350LM 4000K А60 LM791
71 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM791
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна потужна Lemanso 15W E27 1350LM 4000K А60 LM791
Потужна світлодіодна лампа Lemanso LM791 15W використовується для освітлення великих площ приміщень, гаражних просторів, різних складських приміщень, промислових об'єктів і т.д.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 150Вт в порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи Lemanso LM791:
- Температура світіння - 4000(Нейтральний білий)
- Тип цоколя - E27
- Тип лампи - світлодіодна
- Діаметр - 60мм
- Світловий потік, Лм - 1350
- Потужність - 15Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 15 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 150 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Колірна температура | 4000К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1350 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Діаметр | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 ₴