
Світлодіодний LED світильник ЖКГ Lemanso 23W 1725LM 6500K IP65 LM32015
240 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM32015
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний LED світильник ЖКГ Lemanso 23W 1725LM 6500K IP65 LM32015
Даний світильник LM32015 від компанії Lemanso має дуже низьке енергоспоживання 23W і забезпечує світловий потік в 1725LM з колірною температурою світіння 6500К, що є яскравим холодним білим світлом.
Світлодіодний світильник Lemanso LM32015 використовують у житлових та громадських приміщеннях, офісах. Світильник Lemanso LM32015 має високий ступінь пожежної безпеки та тривалий термін експлуатації.
Характеристики:
- Тип світильника - Накладний
- Напруга мережі - 220~240 B
- Потужність лампи – 23 Вт
- Колір світіння - Холодний(6500K)
- Світловий потік – 1725 лм
- Ступінь захисту - IP65
- Размер - 230х105х35 мм
- Колір - білий
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 105 см |
| Довжина | 230 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Lemanso |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Форма | Овал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 24 Вт |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Накладний |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Тип лампи | LED модуль |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Колірна температура | 6500K |
| Джерело світла | LED module |
| Кут розсіювання | 180 град. |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для внутрішніх приміщень, Для освітлення парковок, Евакуаційне освітлення |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴