Лампа світлодіодна Lemanso 10W GU10 4000K 900LM LM3061
Світлодіодна лампа Lemanso LM3061 з цоколем GU10 відмінна енергоефективна заміна старої галогенної лампи.
Дана модель споживає 10Вт і при цьому випромінює яскравий світловий потік 900LM.
Лампа ідеально підходить для точкового освітлення та сумісна з більшістю існуючих світильників з патроном під GU10, випромінює нейтральний білий колір (4000К).
Характеристики:
- Потужність, Вт - 10
- Напруга, В - 175-265
- Тип цоколя – GU10
- Температура світіння – 4000К
- Світловий потік - 900 Лм
- Висота - 63 мм
- Діаметр - 50 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Точка |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | GU10 |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 900 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 63 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 ₴

