
Лампа світлодіодна потужна Lemanso 20W E27 2000LM 6500K А65 LM3067
132 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3067
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа світлодіодна потужна Lemanso 20W E27 2000LM 6500K А65 LM3067
Потужна світлодіодна лампа Lemanso LM3067 20W використовується для освітлення великих площ приміщень, гаражних просторів, різних складських приміщень, промислових об'єктів і т.д.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 200Вт в порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи Lemanso LM3067:
- Температура світіння - 6500(Холодний білий)
- Тип цоколя - E27
- Тип лампи - світлодіодна
- Діаметр - 65мм
- Світловий потік, Лм - 2000
- Потужність - 20Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Потужність | 20 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 200 Вт |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 65 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132 ₴

