
Настільна лампа(світильник) Lemanso LMN100 20Вт E27, для лед ламп, чорна
780 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LMN100
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Настільна лампа(світильник) Lemanso LMN100 20Вт E27
Тільки для світлодіодних ламп!
Лампа купується окремо
Лампа настільна LMN100 від виробника Lemanso - додаткове джерело освітлення домашнього робочого місця, офісного, навчальних закладів тощо.
Характеристики:
- Напруга, В – 220
- Максимальна потужність, Вт – 20 (тільки для світлодіодних ламп)
- Патрон – Е27
- Тип кріплення – на поверхню
- Тип вимикача – на корпусі
- Ступінь захисту – IP20
- Колір - чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Lemanso |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Діаметр | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴
