
Лампа світлодіодна Lemanso 7W E27 А60 LM3086 рожева
80 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3086
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна LED Lemanso 7W E27 А60 LM3086 рожева
Світлодіодна лампа Lemanso LM3048 7W призначена для інтер'єрного декоративного підсвічування.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 70Вт у порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи Lemanso LM3086:
- Колір світіння - рожевий
- Тип цоколя - E27
- Тип лампи - світлодіодна
- Діаметр - 60мм
- Потужність - 7Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Потужність | 7 Вт |
| Колір світіння | Рожевий |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 114 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴
