
Лампа Едісона світлодіодна Lemanso 12W E27 1440LM 6500K LM3088
180 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3088
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Декоративна світлодіодна лампа Едісона
Лампа Едісона світлодіодна Lemanso 12W E27 1440LM 6500K LM3088
Світлодіодна декоративна лампа імітує лампу Едісона під старовинну ламп розжарювання.Ідеально підходять для додання приміщень теплою і затишної атмосфери
Гармонує практично з будь-якими світильниками.
Часто використовується без світильника для підсвічування приміщень в стилі лофт, барів, ресторанів і т.д.
Ідеально підходять до вуличних гірлянд
Характеристики:
- Потужність - 12Вт
- Цоколь - Е27
- Світловий потік - 1440лм
- Температура світіння - 6500
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Потужність | 12 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 120 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 67 мм |
| Довжина | 118 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1440 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴
