
Лампа Едісона світлодіодна Lemanso 10W E27 1200LM 4500K LM3087
127 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3087
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Декоративна світлодіодна лампа Едісона
Лампа Едісона світлодіодна Lemanso 10W E27 1200LM 4500K LM3087
Світлодіодна декоративна лампа імітує лампу Едісона під старовинну ламп розжарювання.Ідеально підходять для додання приміщень теплою і затишної атмосфери
Гармонує практично з будь-якими світильниками.
Часто використовується без світильника для підсвічування приміщень в стилі лофт, барів, ресторанів і т.д.
Ідеально підходять до вуличних гірлянд
Характеристики:
- Потужність - 10Вт
- Цоколь - Е27
- Світловий потік - 1200лм
- Температура світіння - 4500
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Потужність | 10 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна колірна температура | 4500 К |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 100 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 108 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1440 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 ₴
