
Світлодіодний прожектор 300Вт 14700LM 6COB 6500К IP65 Lemanso LMP36-300
3 572 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LMP36-300
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодний прожектор 300Вт 14700LM 6500К IP65 Lemanso LMP36-300
Світлодіодний прожектор призначений для фасадного підсвічування різних будівель, пам'ятників, кафе тощо.
Завдяки технології LED цей прожектор дає максимальний рівень підсвічування, при цьому витрачає не багато електроенергії.
Переваги:
- Вологозахищений IP65, підходить для вуличного використання;
- Легкість монтажу та компактні розміри;
- Економічне енергоспоживання;
- Алюмінієвий корпус із порошковим фарбуванням забезпечує стійкість до навколишнього середовища;
Характеристики:
- Тип - світлодіодний прожектор
- Виробник - Lemanso
- Напруга живлення - 175-265В
- Потужність - 300 Вт
- Світловий потік (лм) – 14700
- Колір корпусу – чорний
- Матеріал корпусу – алюміній, скло
- Колір світіння - холодний білий
- Ступінь захисту - IP65
- Кут розсіювання 120 °
- Габарити 419х315х87 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колірна температура | 6500K |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця COB |
| Світловий потік | 14700 лм |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Напруга | 220 В |
| Виробник | Lemanso |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Потужність | 300 Вт |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій, Для зовнішнього освітлення фонтанів |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 41.9 см |
| Висота | 31.5 см |
| Ширина | 8.7 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 572 ₴
