
Світлодіодний прожектор 200Вт 18000LM 6500К IP65 Lemanso LMP97-200
2 679 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LMP97-200
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодний прожектор 200Вт 18000LM 6500К IP65 Lemanso LMP97-200
Світлодіодний прожектор призначений для фасадного підсвічування різних будівель, пам'ятників, кафе тощо.
Даний прожектор ідеально підходить для підсвічування стадіонів, стоянок, автосалонів, освітлення дворів, садових ділянок, ландшафтне підсвічування, реклама, підсвічування газонів.
Завдяки технології LED цей прожектор дає максимальний рівень підсвічування, при цьому витрачає не багато електроенергії.
Переваги:
- Вологозахищений IP65, підходить для вуличного використання;
- Легкість монтажу та компактні розміри;
- Економічне енергоспоживання;
- Алюмінієвий корпус із порошковим фарбуванням забезпечує стійкість до навколишнього середовища;
Характеристики:
- Тип - світлодіодний прожектор
- Виробник - Lemanso
- Напруга живлення - 175-265В
- Потужність - 200 Вт
- Світловий потік (лм) – 18000
- Колір корпусу – чорний
- Матеріал корпусу – алюміній, скло
- Колір світіння - холодний білий
- Ступінь захисту - IP65
- Кут розсіювання 120 °
- Габарити 370х270х80 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колірна температура | 6500K |
| Джерело світла | LED module |
| Світловий потік | 18000 лм |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Напруга | 220 В |
| Виробник | Lemanso |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Потужність | 200 Вт |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій, Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для ЖКГ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 37 см |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 679 ₴