
Світлодіодний прожектор із підставкою 10Вт 560LM 6500К IP65 Lemanso LMP98-10
517 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LMP98-10
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектор із підставкою 10Вт 560LM 6500К IP65 Lemanso LMP98-10
Світлодіодний прожектор оснащений зручною підставкою
Світлодіодний прожектор LMP98-10 призначений для підсвічування площ де немає можливості закріпити джерело світла.
Завдяки технологи LED даний прожектор дає максимальний рівень підсвічування, при цьому витрачає небагато електроенергії.
Конструкція прожектора виконана в яскравому і помітному жовтому кольорі
Переваги:
- Вологозахищений IP65, підходить для вуличного використання;
- Мобільність і зручність експлуатації завдяки зручній підставці;
- Компактні розміри;
- Економічне енергоспоживання;
- Алюмінієвий корпус з порошковим фарбуванням забезпечує стійкість до навколишнього середовища;
Характеристики:
- Світіння - холодним білий 6500К, потужність 10W (аналог 100Вт лампи розжарювання).
- Кут розсіювання світла - 270 градусів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 560 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6500K |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Довжина | 26.5 см |
| Висота | 13.5 см |
| Ширина | 12.7 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 270 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 517 ₴
