
Лампа Едісона світлодіодна Lemanso 2W E27 160LM 2200K LM3803
73 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3803
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Декоративна світлодіодна лампа Едісона
Лампа Едісона світлодіодна Lemanso 2W G45 E27 160LM 2200K LM3803
Світлодіодна декоративна лампа імітує лампу Едісона під старовинну ламп розжарювання.
Ідеально підходять для додання приміщень теплою і затишної атмосфери
Гармонує практично з будь-якими світильниками.
Часто використовується без світильника для підсвічування приміщень в стилі лофт, барів, ресторанів і т.д.
Ідеально підходять до вуличних гірлянд
Характеристики:
- Потужність - 2Вт
- Цоколь - Е27
- Світловий потік - 160лм
- Температура світіння - 2200
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна колірна температура | 2200 К |
| Потужність | 2 Вт |
| Форма лампочки | Груша |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Тип цоколя | Різьба |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 20 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | E27 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 160 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 ₴