
Лампа Едісона світлодіодна Lemanso 6W E27 660LM 4500K LM3089
53 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3089
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Декоративна світлодіодна лампа Едісона
Лампа Едісона світлодіодна Lemanso 6W G45 COB E27 660LM 4500K LM3089
Світлодіодна декоративна лампа імітує лампу Едісона під старовинну ламп розжарювання.Ідеально підходять для додання приміщень теплою і затишної атмосфери
Гармонує практично з будь-якими світильниками.
Часто використовується без світильника для підсвічування приміщень в стилі лофт, барів, ресторанів і т.д.
Ідеально підходять до вуличних гірлянд
Характеристики:
- Потужність - 6Вт
- Цоколь - Е27
- Світловий потік - 660лм
- Температура світіння - 4500K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна колірна температура | 4500 К |
| Потужність | 6 Вт |
| Форма лампочки | Кулька |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | E27 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 660 лм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 89 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴
