
Лампа Едісона світлодіодна Lemanso 8W E27 800LM 6500K LM718
86 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM718
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Декоративна світлодіодна лампа Едісона
Лампа Едісона світлодіодна Lemanso 8W А55 COB E27 800LM 6500K LM718
Світлодіодна декоративна лампа імітує лампу Едісона під старовинну ламп розжарювання.Ідеально підходять для додання приміщень теплою і затишної атмосфери
Гармонує практично з будь-якими світильниками.
Часто використовується без світильника для підсвічування приміщень в стилі лофт, барів, ресторанів і т.д.
Ідеально підходять до вуличних гірлянд
Характеристики:
- Потужність - 8Вт
- Цоколь - Е27
- Світловий потік - 800лм
- Температура світіння - 6500K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Потужність | 8 Вт |
| Форма лампочки | Груша |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 80 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | E27 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 800 лм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 ₴