
Лампа Едісона світлодіодна Lemanso 6W E14 660LM 6500K LM3090
69 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3090
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Декоративна світлодіодна лампа Едісона
Лампа Едісона світлодіодна Lemanso 6W C35 E14 660LM 6500K LM3090
Світлодіодна декоративна лампа імітує лампу Едісона під старовинну ламп розжарювання.Ідеально підходять для додання приміщень теплою і затишної атмосфери
Гармонує практично з будь-якими світильниками.
Часто використовується без світильника для підсвічування приміщень в стилі лофт, барів, ресторанів і т.д.
Ідеально підходять до вуличних гірлянд
Характеристики:
- Потужність - 6Вт
- Цоколь - Е14
- Світловий потік - 660лм
- Температура світіння - 6500K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Потужність | 6 Вт |
| Форма лампочки | Свічка |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Тип цоколя | Різьба |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | E14 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 660 лм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴