
Світильник тротуарний ґрунтовий 9LED 9W 450LM 6500K Lemanso LM989
1 020 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM989
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тротуарний світлодіодний світильник 9LED 9W 450LM 6500K Lemanso LM989
Вбудовувані тротуарні світильники використовуються для підсвічування тротуарів, газонів, різних пішохідних доріжок, парковок, а також територій біля торгових центрів.
Можуть монтуватися в ґрунт, бетон, плитку, асфальт, бруківку тощо.
Завдяки використанню зносостійких матеріалів можуть бути розміщені на проїжджій або пішохідній зоні.
Дуже економічні за рахунок використання світлодіодного підсвічування
Характеристики:
- Тип – тротуарний світлодіодний світильник
- Напруга - 85-265V
- Потужність - 9х1 Вт
- Колірна температура - 6500К
- Світловий потік – 450Lm
- Ступінь захисту – IP65
- Висота – 90 мм
- Діаметр – 150 мм
- Матеріал – алюміній, термоскло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення басейнів |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | Вкопуваний |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Колір корпусу | Титан |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 9 Вт |
| Світловий потік | 450 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6500K |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Розміри | |
| Висота | 9 см |
| Діаметр | 15 см |
| Додаткові характеристики | |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴

