
Лампа світлодіодна Lemanso 9W E14 1080LM 4000K G45 LM3057
56 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3057
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна LED Lemanso 9W E14 1080LM 4000K G45 LM3057
Світлодіодна лампа Lemanso LM3057 9W призначена для внутрішнього освітлення громадських та виробничих приміщень, інтер'єрного декоративного підсвічування, загального та локального освітлення робочого простору.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 90Вт у порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи Lemanso LM3057:
- Температура світіння - 4000 (Нейтральний білий)
- Тип цоколя - E14
- Тип лампи - світлодіодна
- Діаметр - 46мм
- Світловий потік, Лм - 1080
- Потужність - 9Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Кулька |
| Цоколь | E14 |
| Потужність | 9 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 90 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1080 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Діаметр | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴
