
Лампа світлодіодна Lemanso 10W E27 1020LM 6500K А60 LM264
53 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM264
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна Lemanso 10W E27 1020LM 6500K А60 LM264
Потужна світлодіодна лампа Lemanso LM264 10W використовується для освітлення приміщень, гаражних просторів, різних складських приміщень, промислових об'єктів і т.д.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 100Вт в порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи Lemanso LM264:
- Температура світіння - 6500K (Холодний білий)
- Тип цоколя - E27
- Тип лампи - світлодіодна
- Діаметр - 60мм
- Світловий потік, Лм - 1020
- Потужність - 10Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світлодіода | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 10 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 100 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1020 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 108 мм |
| Діаметр | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴

