
Світлодіодна Led панель Lemanso 24W 2400LM 6500K IP44 Стелс (універсальний монтаж) LM1068 квадрат
324 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM1068
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник LED панель Lemanso Стелс Аква 24W 2400LM 6500K IP44 Стелс (універсальний монтаж) LM1068 квадрат універсальним монтажним розміром: 100, 155мм
Даний світильник LM1068 від компанії Lemanso має дуже низьке енергоспоживання 24W і забезпечує світловий потік в 2400LM з колірною температурою світіння 6500К, що є яскравим холодним білим світлом.
Світлодіодний світильник Lemanso LM1068 використовують у житлових та громадських приміщеннях, офісах. Світильник Lemanso LM1068 має високий ступінь пожежної безпеки та тривалий термін експлуатації.
Характеристики:
- Тип світильника - Вбудований
- Напруга мережі - 110~240 B
- Потужність лампи – 24 Вт
- Колір світіння - Холодний (6500K)
- Світловий потік – 2400 лм
- Ступінь захисту - IP44
- Висота – 18 мм
- Діаметр – 170 мм.
- Універсальний монтажний діаметр - 100, 155мм
- Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Lemanso |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 Вт |
| Робоча напруга (В) | 110-240 |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 см |
| Ширина | 170 см |
| Висота | 18 см |
| Вага | 100 г |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для внутрішніх приміщень |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Ширина (діаметр) | 170 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина (діаметр) (мм) | 170 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴

