
Світлодіодна Led панель Lemanso 7W 380LM 6500K LM453 кругла
183 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM453
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED панель Lemanso Комфорт 7W 380LM 175-265V 6500K, кругла LM453
Даний світильник LM453 від компанії Lemanso має дуже низьке енергоспоживання 7W і забезпечує світловий потік в 380LM з колірною температурою світіння 6500K, що є холодним білим світлом.
Світлодіодний світильник Lemanso LM453 використовують у житлових та громадських приміщеннях, офісах. Світильник Lemanso LM453 має високий ступінь пожежної безпеки та тривалий термін експлуатації.
Характеристики:
- Тип світильника - Вбудований
- Напруга мережі - 175~265 B
- Потужність лампи – 7 Вт
- Колір світіння - холодний(6500K)
- Світловий потік – 380 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Висота – 30 мм
- Діаметр – 112 мм.
- Монтажний діаметр - 75 мм
- Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Lemanso |
| Потужність | 7 Вт |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловий потік | 380 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для внутрішніх приміщень |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Ширина (діаметр) (мм) | 112 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 ₴