
Лампа світлодіодна 3W RGB E27 полум'я-ефект гравітації Lemanso LM3103
188 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3103
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа кольорова світлодіодна Lemanso LM3103 3W RGB E27 з ефектом полум'я та гравітації
Лампочка з ефектом вогню працює в 3 режимах (режим роботи перемикається включенням - вимкненням лампочки):
- ефект полум'я
- постійне світіння
- згасання - розпалювання.
Ефект гравітації - при перевертанні лампочки змінюється напрям полум'я.
Характеристики:
- Тип світлодіодів – RGB
- Потужність - 3Вт
- Тип цоколя – E27
- Тип лампи – світлодіодна
- Особливість - ефект полум'я та гравітації
- Розмір - 65х65х155мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 3 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 85 В |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 155 мм |
| Діаметр | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 ₴
