Блок живлення JINBO JLV-12150KA-C 150Вт 12В IP67
Джерело живлення постійної напруги в герметичному корпусі JINBO.
Продукція JINBO відрізняється високою якістю та надійністю.
Стійкий до перепадів напруги AC170-250V
Характеристики:
Виробник - JINBO
Напруга - 12V DC
Потужність – 150Вт
Вхідна напруга – 170-250В
Сила струму – 12.5A
Захист від:
- високої напруги
- короткого замикання
- перегріву
- навантаження
Розмір - 240x71x45мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JINBO |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Вихідний струм, не більше | 12.5 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту IP | 67 |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 383 ₴
