
Блок живлення 100Вт 12В IP20 JINBO JLV-12100K
788 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JLV-12100K
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення JINBO JLV-12100K 100Вт 12В IP20
Джерело живлення постійної напруги в герметичному корпусі JINBO.
Продукція JINBO відрізняється високою якістю та надійністю.
Стійкий до перепадів напруги AC170-250V
Характеристики:
Виробник - JINBO
Напруга - 12V DC
Потужність – 100Вт
Вхідна напруга – 170-250В
Сила струму – 8,33A
Захист від:
- високої напруги
- короткого замикання
- перегріву
- навантаження
Розмір - 111x78x36мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JINBO |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Вихідний струм, не більше | 8.33 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 111 мм |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Вага | 0.25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту IP | 20 |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 788 ₴