Блок живлення JINBO JLV-12150K 150Вт 12В IP20
Джерело живлення постійної напруги в герметичному корпусі JINBO.
Продукція JINBO відрізняється високою якістю та надійністю.
Стійкий до перепадів напруги AC100-250V
Характеристики:
Виробник - JINBO
Напруга - 12V DC
Потужність – 150Вт
Вхідна напруга – 100-250В
Сила струму – 12.5A
Захист від:
- високої напруги
- короткого замикання
- перегріву
- навантаження
Розмір - 159x98x38мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JINBO |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Вихідний струм, не більше | 12.5 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 159 мм |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
| Клас захисту IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979 ₴
