
Аварійний світильник "ВИХІД/EXIT" двосторонній Lemanso LMB3300
282 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LMB3300
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аварійний навігаційний світильник "ВИХІД/EXIT" двосторонній Lemanso LMB3300 - двостороння аварійна світлодіодна табличка "ВИХІД/EXIT" з 2 наклейками. Світловий покажчик (українською та англійською мовами) використовується для облаштування протипожежної, тривожної сигналізації. Служить покажчиком напряму евакуаційного виходу.
Галузь застосування:
- торгові центри
- виставкові зали
- адміністративні будівлі
- медичні, навчальні заклади тощо.
Принцип роботи світильника – світиться постійно, у разі відключення електроенергії переходить на автономний режим від акумулятора.
Характеристики:
- Потужність - 3Вт
- Спосіб монтажу - підвісний, накладний
- Час роботи - 1,5 години
- Способи заряджання - мережа 220
- Розмір – 355х143х24 мм
- Ступінь захисту - ІР20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Режим роботи | Аварийный |
| Розміри | |
| Висота | 143 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Вага | 0.2 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Потужність | 3 |
| Стан | Нове |
| Тип освітлення | Покажчик |
| Тип розсіювача | Прозорий |
| Застосування освітлення | Для внутрішніх приміщень, Освітлення безпеки, Евакуаційне освітлення, Резервне освітлення |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип виробу | LED світильник |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Тип заряду | От сети |
| Час роботи | 2.51 час |
| Тип ліхтаря | Підвісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴

