
Садовий ґрунтовий світильник на сонячній батареї Lemanso CAB119
132 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CAB119
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садовий газонний світильник на сонячній батареї Lemanso CAB119
Садовий світильник є гарною прикрасою та додатковим джерелом освітлення.
Переваги:
- Світильник легко переміщати ділянкою.
- Безкоштовної сонячної енергії вистачає до 6 годин роботи світильника (за умови повної зарядки акумулятора).
- Лінзи плафона м'яко та рівномірно розсіюють світло від світлодіодів.
Принцип дії - протягом дня заряджається від сонячного світла, накопичуючи електроенергію, а при настанні сутінків (при освітленні менше 5 Лк), завдяки вбудованому фотоелементу автоматично вмикається.
ВАЖЛИВО!:
- Світильники необхідно встановлювати так, щоб максимальна кількість сонячних променів потрапляла на панелі сонячних батарей. Ефективність роботи світильників знижується у хмарний, дощовий день.
- Для захисту батареї світильника та забезпечення її тривалої експлуатації (уникнення перемерзання), рекомендується не використовувати світильники у зимовий період
Характеристики садового світильника САВ119:
- Джерело світла - LED-модуль
- Колірна температура - 6500К
- Ступінь захисту - IP44
- Живлення - 1х1.2V AAA Ni-Mh 600mAh
- Час автономної роботи - до 6 годин
- Час зарядки - 6-8 годин при яскравому денному світлі
- Матеріал - PP (пластик)
- Вимикач - ні
- Колір основи - чорний
Габаритні розміри CAB119:
- висота загальна - 370 мм
- висота над землею - 250 мм
- висота ніжки в грунт - 130 мм
- висота частини, що світиться - 80 мм
- діаметр верхньої частини - 105 мм
- діаметр ніжки - 20 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий, Білий |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колірна температура | 6500K |
| Джерело світла | LED module |
| Розміри | |
| Висота | 37 см |
| Діаметр | 10.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132 ₴
