
Стробоскоп 1,5W E27 6500K Lemanso LR638, білий
249 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LR638
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа стробоскопа світлодіодна LED Lemanso 1,5W E27 6500K LR638
Світлодіодна лампа стробоскоп Lemanso LR638 1,5W призначена для швидкого відтворення яскравих світлових імпульсів, що повторюються. Стробоскоп використовується для привернення уваги чи попередження. Також часто використовується на дискотеках та концертах.
Характеристики світлодіодного стробоскопа Lemanso LR638:
- Температура світіння - 6500 (Холодний білий)
- Тип цоколя – E27
- Тип лампи – світлодіодна
- Потужність – 1.5Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світлодіода | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 1.5 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Кут свічення | 270 град. |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴
