
Світильник LED 20W D170 1600LM 6500K IP65 "Глобус" Lemanso LM32003
229 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM32003
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник LED 20W D170 1600LM 6500K IP65 "Глобус" Lemanso LM32003
Накладний світлодіодний LED світильник 20Вт, діаметр 170мм Lemanso LM32003, модель "Глобус"
Світильники LM32003 застосовуються для загального або місцевого освітлення в житлових, офісних або торгових приміщеннях, ванних кімнатах та на сходових клітках.
Переваги led світильників:
- Низьке енергоспоживання
- Простота монтажу
- Тривалий термін експлуатації
Характеристики:
- Тип світильника – світлодіодний (LED)
- Спосіб монтажу – накладний (настінний, стельовий)
- Лампи у комплекті – є
- Тип лампи – вбудований світлодіод (LED)
- Потужність – 20 Вт
- Колірна температура – 6500К (холодний білий)
- Світловий потік – 1600 Лм
- Номінальна напруга – 180-265В
- Ступінь захисту – IP65
- Матеріал виробу – пластик
- Глибина – 51 мм
- Діаметр – 170 мм
- Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Lemanso |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 20 Вт |
| Джерело світла | LED module |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 см |
| Ширина | 170 см |
| Діаметр | 170 см |
| Висота | 51 см |
| Вага | 150 г |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для внутрішніх приміщень, Для освітлення парковок, Евакуаційне освітлення, Для медичних установ, Для навчальних закладів, Освітлення безпеки, Для РКХ, Для освітлення крильця |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴
