
Світильник LED 15W овал 1200LM 6500K IP65 "Меридіан" Lemanso LM905
141 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM905
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник LED 15W овал 1200LM 6500K IP65 "Меридіан" Lemanso LM905
Накладний світлодіодний LED світильник 15Вт, Lemanso LM905, модель "Меридіан"
Світильники LM905 застосовуються для загального або місцевого освітлення в житлових, офісних або торгових приміщеннях, ванних кімнатах та на сходових клітках.
Переваги led світильників:
- Низьке енергоспоживання
- Простота монтажу
- Тривалий термін експлуатації
Характеристики:
- Тип світильника – світлодіодний (LED)
- Спосіб монтажу – накладний (настінний, стельовий)
- Лампи у комплекті – є
- Тип лампи – вбудований світлодіод (LED)
- Потужність – 15 Вт
- Колірна температура – 6500К (холодний білий)
- Світловий потік – 1200 Лм
- Номінальна напруга – 180-265В
- Ступінь захисту – IP65
- Матеріал виробу – пластик
- Глибина – 48 мм
- Довжина - 202 мм
- Ширина - 104 мм
- Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Lemanso |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 15 Вт |
| Джерело світла | LED module |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 202 см |
| Ширина | 104 см |
| Висота | 48 см |
| Вага | 150 г |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для внутрішніх приміщень, Для освітлення парковок, Евакуаційне освітлення, Для медичних установ, Для навчальних закладів, Освітлення безпеки, Для РКХ, Для освітлення крильця |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 ₴
