Світлодіодна лампа LED Lemanso 8W MR16 900LM 6500K LM3072
Світлодіодна лампа Lemanso LM3071 8W призначена для внутрішнього освітлення громадських та виробничих приміщень, інтер'єрного декоративного підсвічування, загального та локального освітлення робочого простору.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 80Вт у порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи Lemanso LM3072:
- Температура світіння - 6500K
- Тип цоколя – MR16
- Тип лампи – світлодіодна
- Діаметр – 50мм
- Світловий потік, Лм - 900
- Потужність - 8Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G5.3 |
| Потужність | 8 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 900 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 48 мм |
| Діаметр | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴
