
Лампа світлодіодна Lemanso 4W MR16 370LM 5000K LM3069
49 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3069
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа LED Lemanso 4W MR16 370LM 5000K LM3069
Світлодіодна лампа Lemanso LM3069 4W призначена для внутрішнього освітлення громадських та виробничих приміщень, інтер'єрного декоративного підсвічування, загального та локального освітлення робочого простору.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 40Вт у порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи Lemanso LM3069:
- Температура світіння - 5000K
- Тип цоколя – MR16
- Тип лампи – світлодіодна
- Діаметр – 50мм
- Світловий потік, Лм - 370
- Потужність - 4Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | MR16 |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G5.3 |
| Потужність | 4 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 370 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 48 мм |
| Діаметр | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴