Нічник Сонце 4 LED Lemanso NL152, жовтий
Нічник Lemanso Сонце - невеликий декоративний світильник для підсвічування темних приміщень, полегшує орієнтування, тим самим захищає від травм.
Малопотужний та не яскравий щоб не сліпити у темряві та не турбувати сплячих у приміщенні людей.
Характеристики:
- Напруга живлення - 220 - 240В
- Електрична потужність – 4х0,5Вт
- Особливості – вимикач на корпусі
- Ступінь захисту - IP20
- Колір світіння - жовтий
- Матеріал – пластик
- Розмір – 60х60х70мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Жовтий |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Виробник | Lemanso |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴


