Блок живлення JINBO JLV-12005PA 5Вт 12В IP67
Джерело живлення постійної напруги в герметичному корпусі JINBO.
Продукція JINBO відрізняється високою якістю та надійністю.
Стійкий до перепадів напруги AC100-250V
Характеристики:
Виробник - JINBO
Напруга - 12V DC
Потужність – 5Вт
Вхідна напруга – 100-250В
Сила струму – 0,42A
Захист від:
- високої напруги
- короткого замикання
- перегріву
- навантаження
Розмір - 52x26x21мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JINBO |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Вихідний струм, не більше | 0.42 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 5 Вт |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 52 мм |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Вага | 0.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту IP | 67 |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴
