
Консольний світильник 50W 5000LM захист від грози 4KV Lemanso CAB61-50
921 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CAB61-50
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Консольний світильник 50W 5000LM захист від грози 4KV Lemanso CAB61-50 - світлодіодний вуличний світильник з консольним кріпленням на стовп. Використовується для дорожнього вуличного освітлення, автостоянок та промислових приміщень та інших територій.
Світильник має герметичний корпус і має високий ступінь захисту впливу атмосферних впливів.
Має грозозахист 4 кВ.
Характеристики:
- Тип - вуличний світильник на стовп
- Матеріал - алюмінієвий сплав, термоскло
- Потужність - 50 Вт
- Колір свічення - 6500К (холодний)
- Світловий потік – 5000Лм
- Довжина – 410 мм
- Висота - 55 мм
- Ширина - 120 мм
- Напруга живлення - 180 - 265 В
- Ступінь захисту - IP65
- Технічні особливості - захист від блискавки 4кВ
- Колір - сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип освітлення | Консольний світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для освітлення вхідних дверей та воріт, Для освітлення ганку |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав, Скло |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6500K |
| Джерело світла | LED module |
| Робоча напруга (В) | 185-265 |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Розміри | |
| Довжина | 41 см |
| Висота | 5.5 см |
| Ширина | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 921 ₴
